Bioenerji  Nedir

BİOENERJİ  NEDİR?                   

İngilizce bir kelime olan Bioenerji Türkçede yaşam akımı demektir ve günümüzde teknolojik cihazlar ile  ölçümü sağlanabilen bilimsel bir konu olan Bioenerji, aynı zamanda tedavi yöntemidir. Bioenerji ile  vücudu bir bütün olarak ele alıp vücudun duygusal, düşünsel, zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji ayarını yapmak mümkündür. Bioenerji ayrıca bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve bir bakımda  vücudun enerjisine akort ve balans ayarı yapılması demektir.

Beden ile temas kurulmadan uygulanan bu teknik, enerji akımı sayesi ile Aura üzerinde genel tarama yapar ve böylelikle kesintisiz bir enerji akımı gerçekleştir, alternatif tıpta muhteşem bir yere sahip olan Bioenerji Baş ağrıları , migren, sinüzit, sırt ve boyun ağrıları gibi bir çok hastalıklarda kesin çözüm göstermektedir.

Hayatımızı sıkıntıya sokan motivasyon bozukluğu Stres sendromu negatif enerji kitlenmesi, beyin tümörü, kanser, kısmi felç, bel ağrıları , boyun ağrıları gibi üzücü olaylarda artık çaresiz değilsiniz. BioEnerji  bütün kapalı ve tıkalı damarları açmayı sağlayan ve çaresi bulunamayan rahatsızlıkları bile iyileştiren içsel enerjidir.

BioEnerji şifası insan vücudunda bulunan tüm hücreleri canlandırarak daha aktif bir duruma gelmesi için yapılan bir uygulama olmakla beraber insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirmektedir.

Günümüzde Amerika birleşik devletleri Çin Japonya Rusya Azerbaycan ve bazı arap ülkeleri ile batı devletleri özellikle İngiltere’de bioenerji uygulaması üniversitelerde hastahanelerde tıp fakültelerinde geniş çaplı olarak hizmete girmiştir.

Ayrıca bir çok uygar ülkelerde bioenerji ye karşı ilgi artmakta ve bio enerji daha iyi Tanınmaktadır. ABD bir çok cerrahlar çok ağır ve kritik ameliyat lardan önce hastalarına 1 haftalık. Bioenerji almalarını tavsiye etmekte ve Bioenerji almalarını sağlamaktadır.

Türkiye’de ise Bioenerji  Bakanlar kurulu ile 2.11.2011 tarihli 28.103 sayılı resmi gazete yayınlanan kararname ile tamamlayıcı alternatif tıp uygulamaları kanunu kabul edilmiş KHK 663/8. Maddesi G fıkrası ile sağlık bakanlığında tamamlayıcı alternatif tıp daire Başkanlığı kurulmuştur.

Bio Enerji  uygulaması ile Mevcud rahatsızlıklar giderilebilir.Üstelik oluşabilecek rahatsızlıklardan korunma sağlıyabilirsiniz.

Daha sağlıklı, daha huzurlu ve dengeli bir hayat için bioenerji tıbbının önemi büyüktür.