Bioenerji Nasıl Uygulanır ?

1. Aşama Aura  Temizliği

Öncelikle uygulama yapılacak olan kişinin Aurası dağıtılır, aurayı dağıtmaktaki  amacımız kan akışını hızlandırma ve kişiyi seansa hazırlamaktır.

2. Aşama Bedeni Negatif Enerjilerden Süpürme

Bu aşamada  bedeni negatif enerjilerden süpürürüz. Bu işlem Aura üzerinde oluşan şişkinlikleri ortadan kaldırır,

3. Aşama Çakralardaki Blokajı Kaldırma

Bu aşamada Tepe çakradan başlayrak kök çakraya kadar, ortalama her çakrada en az 1 dk olmak kaydı ile çalışma yaparız ve  Çakralardaki blokajı kaldırırız bu işlem ile kişinin bedenine doğru sinyalin gitmesi sağlanır.

4. Aşama Enerji Aktarma

Baş, Omurilik bölgesi ve ayaklarda çalışma yapılır bu çalıma ile  kişinin tüm bedenine enerji aktarımı yapılır

Bunları Bilmekta Fayda Var:

Bioenerji uygulama yapılacak olan  kişinin bedenine dokunmadan  20 ila 60 cm uzaktan aktarılır. Bioenerji seansları en az 3 seans’tan oluşur. Rahatsızlıklara göre seans sayısı artabilir. Bir seans yaklaşık 35-45 dk sürer.

Bioenerji tedavisinin kişilere hiç bir yan etkisi yoktur. Cihaz, alet ve ilaç kullanılmadan bioenerji uygulaması yapılır. Bioenerjist avuç içlerinden kişinin vücuduna pozitif enerjiyi hastanın bedenine gönderir.

Bioenerji tedavisi, yaşamadan inanması imkansız mucize bir tedavidir. Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki ağrıların azaldığını yada yok olduğunu, tıkalı damarların açıldığını, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını, kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini, insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirdiğini, rahatlattığını ve farkında lığının değiştiğini görebiliriz