Sıkça Sorulan Sorular

Bioenerji bilimsel bir isimdir, Türkçedeki karşılığı yaşam enerjisi anlamına gelmektedir enerjide aktivite anlamına gelmektedir dünyanın çeşitli ülkelerinde prana, çi, evrensel enerji şeklinde’de adlandırılır bioenerji evrenin yaşamı sürdürme destekleme gücüdür. Bioenerji anlatılmaz yaşanır!

Reiki Japonca bir kelimedir ” REİ” Evrensel Enerji ”Ki” ise her varlıkta var olan ve yaradılışın devamını sağlayan şuurdur. Böylelikle Reiki evrensel enerjiyi kullanma sanatıdır.

Bioenerji insan da var olan enerji akımını dengeler elektromanyetik alanımızda, çakralarımızda aynı zamanda ruhsal ve fiziksel bedenlerimizin şifalanmasını sağlar, enerjiyi yükseltir. Bioenerji’nin kaynağı Evrendir.
Reiki insiye ile (el verme ile yapılan metottur). Bioenerji teknikleri mutlaka eğitim alınarak öğrenilmesi gereken metottur

Eğitim 2 Seviyeden oluşmaktadır. Sertifikalı ™Bioenerji Şifa uygulayıcısı olabilmeniz için Öncelikle Temel Seviye Eğitimini almanız gerekir. Sonrasında Master Seviye Eğitimini aldıktan sonra sizde Bioenerji™ eğitmeni olmaya hak kazanırsınız ve Bioenerji™  eğitimleri verebilirsiniz.

PRO Bioenerji™ Eğitimlerimiz 1 Gün sürmektedir.

Sabah: 10:00 – 18:00 Arası

™PRO Bioenerji Şifa seansı esnasında danışana el değmediği ve öncesinde ve sonrasında danışanın kullanması için bir ilaç verilmediği ayrıca herhangi bir cerrahi müdahale yapılmadığı için Tıp Tahsilinde olduğu gibi uzun bir eğitim sürecine ve tıbbı bilgiye ihtiyaç yoktur. ™Bioenerji Şifa Eğitiminde 1 gün boyunca pratik ve uygulama yaparak  uzmanlık kazanır,uzaktan ve yakından seans yapma yetkinliğine ulaşırsınız. Bu sebeple eğitim süresi olarak 1 gün yeterli gelmektedir

Eğitime katılmak için +18 şartının dışında herhangi bir ön koşul veya sınav yoktur. Dileyen herkes ™PRO Bioenerji Şifa Eğitimine katılabilir.

Evet. Şifacılık Tanrı hediyesidir. Herkesin içinde yeşermeyi bekleyen ilahi bir tohumdur. Eğitimi tamamladığınızda kendi gözlerinizle harika birer “™PRO Bioenerji Şifa” Uygulayıcısı olduğunuzu göreceksiniz.  Verdiğimiz Eğitimlerde bir çok kişi bu mucize deneyimi yaşamıştır. Bir sonraki neden SİZ Olmayasınız?

Eğitim Ön Kayıt Formu” bölümünden “Kayıt ol”a tıklayarak açılan Kayıt Formundaki bilgileri doldurup bize gönderin ilgili arkadaşımız telefon veya e-mail ile size ulaşarak gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Temel Seviye Eğitim Bedeli 1.800 tl ‘dir. Eğitim tutarını Banka Havalesi veya Kredi Kartınızla Tek /Taksitli Çekim Şeklinde Yapabilirsiniz. Lütfen ödeme yaptıktan sonra ilgili dekontu ve Sertifikada yazmasını istediğiniz şekilde isim/soy isim bilgilerinizi [email protected] adresine e-mail ile iletiniz.